גרסה: 1.1 תאריך עדכון: 2020-02-09

הסכם תנאי שימוש למערכת Barterplus

האתר והמערכת הינם בבעלות חברת “ברטר פלוס בע"מ, הרשומה כדין בישראל ואשר כתובתה ברח' סחרוב 13, ראשון לציון (להלן: "החברה" או "המערכת").

ניתן לפנות לחברה באמצעות דוא"ל info@barterplus.co.il

מערכת barterplus הינה זירת סחר חליפין (BARTER EXCHANGE) הנותנת אפשרות פשוטה וקלה למשתמשי המערכת לבצע ולנהל עסקאות ברטר (סחר חליפין) רב-צדדיות באמצעות מערכת מקוונת אינטרנטית.

מערכת barterplus מיועדת למשתמשים עסקיים בלבד.

המסחר באמצעות מערכת barterplus לא מבוצע בתמורה לכסף, אלא בתמורה למוצרים ולשירותים של כל אחד מהמשתתפים. אמנם זה נראה כחזרה לימי הביניים, אבל בפועל זו מערכת מתקדמת שיודעת לערוך עסקאות שונות, מגוונות וגם רב-צדדיות מורכבות.

עסקאות ברטר (סחר חליפין) הינו כלי עסקי ושיווקי נוסף עבור עסקים וחברות, המאפשר צמיחה והתרחבות של העסק תוך לקיחת סיכונים מינימאליים. בעסקאות ברטר, אשר מתבצעות ומנוהלות נכון, יש רק מנצחים!

בנוסף לסחר החליפין אותו מאפשרת המערכת barterplus, תקבלו חשיפה בפני המשתתפים האחרים אשר יכולים להיות לקוחות חדשים – ללא תשלום נוסף, אלא אם תבקשו חשיפה מיוחדת בהתאם לתוכניות הפרסום המוצעות במערכת.

מאחר והמסמך הזה הוא בכל זאת חוזה לכל דבר ועניין, נאלצים אנו לעבור לשפה ולמושגים המשפטיים.

למען ההגינות בין המינים, חשוב לציין, כי פניה בלשון זכר, משמעה גם פניה בלשון נקבה ולהיפך.

מסמך זה הוא המסמך המסכם והיחיד המתווה את היחסים בין המערכת barterplus לבין המשתמשים בה, ומהווה חוזה בהתאם לחוק החוזים (חלק כללי) התשל"ג - 1973 וחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה) התשל"א – 1970.

תנאי שימוש אלה מטרתם להגדיר את תנאי השימוש במערכת barterplus שבאתר https://www.barterplus.co.il/ (להלן: "האתר" או "המערכת"), להבהיר את אופן קבלת השירותים המוצעים בה, לקבוע מסגרת משפטית, מדיניות שימוש, גבולות אחריות של המשתמשים ושל החברה אשר יזמה את השרות, ולסכם תנאים פיננסיים.

ההרשמה למערכת הינה חינם ומהווה את הסכמת המשתמשים עם תנאי השימוש בהסכם זה.

המערכת תעמיד אשראי לטובת כל משתמש באתר, בכפוף לסעיף 14, וזאת לצורך ביצוע עסקאות ברטר באתר בלבד על ידי אותו משתמש. יחד עם זאת ולמען ההוגנות, ככל שתציעו ב barterplus מוצר או שרות שאין להם ביקוש וכבר ניצלתם את האשראי שנתנה לכם המערכת – תצטרכו להכניס את היד לכיס ולשלם בכסף ולא במוצר/שירות שלכם.

עסקאות ברטר (סחר חליפין) במערכת barterplus מתבצעות ישירות בין המשתמשים. מערכת barterplus הינה פלטפורמה המאפשרת, תמורת עמלה, את ניהול העסקה בין המשתתפים המעוניינים בביצועה, ואינה צד לעסקה למעט עסקאות המתבצעות עם חברת ברטר פלוס בע"מ .

חשוב לציין, כי המערכת barterplus אינה אחראית לטיב השרות ו/או המוצרים, אלא מעניקה רק במה – זירת מסחר. כל משתמש יהיה אחראי לספק את המוצר ו/או השרות הטוב ביותר או לכל הפחות לעמוד במה שהצהיר.

חוקי הגנת הצרכן חלים בין המשתמשים. כל משתמש יצהיר במסמכיו הרשמיים על מדיניות ביטול עסקאות או השבת מוצר ו/או השרות. אין המערכת barterplus מתערבת בכך.

גם מועדי אספקת המוצרים ו/או השירותים הינם באחריות המשתמש בלבד ואין המערכת נושאת בכל אחריות בעניין.

המשתמשים במערכת barterplus מסכימים ומאשרים, כי תיעוד המערכת, פלט מידע ו/או כל יישום נוסף הנושא עליו מידע מטעם המערכת ישמשו כראיה חלוטה לכל דבר ועניין.

מובהר בזאת, כי עסקת ברטר הינה עסקה לכל דבר ועניין והמשתמשים המשתתפים בה מחויבים בהוצאת מסמכים חשבונאיים, לרבות קבלה, חשבונית, הזמנה וכד', הכל על פי חוק. ניתן למצוא באתר המלצות הנוגעות לרישום עסקאות ברטר בספרי חשבונות. האמור באתר הינו בגדר המלצה בלבד. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ באיש מקצוע על אופן דיווח תקין של עסקאות ברטר לרשויות המס בישראל.

1.  מילון מושגים:

2.  פרטים אישיים, אבטחת מידע ופרטיות, פרופיל אישי:

3.  קוקיס:

4.  מדיניות ביטול עסקה ואחראיות:

5.  תשלום בכסף בגין צריכת המוצרים ו/או השירותים במערכת:

6.  מערכת סליקה:

7.  קניין רוחני:

8.  סירוב להעניק שרות או ביטול הרשאת שימוש במערכת:

9.  עמלות:

10.  הודעות:

11.  סיום השרות:

12.  שינויים:

13.  אחריות החברה:

14.  אשראי:

15.  מחירי המוצרים:

16.  חסימת כספים לביטחון:

17.  כללי: